Наші освітні проєкти

Освіта лежить в основі діяльності Bereznitsky Art Foundation. Фундація знайомить аудиторію всіх вікових категорій з мистецтвом через різноманітні лекції, семінари, бесіди в галереї, екскурсії та різноманітні арт-програми.

Семінар "Інвестиції в мистецтво: як правильно купувати та продавати"

10 листопада 2021 року відбувся семінар "Інвестиції в мистецтво як правильно купувати та продавати" відповість на нагальні питання арт-бізнесу. Додатково буде проведена авторська екскурсія передаукціонною виставкою робіт Bereznitsky Art Foundation. Спікер: Людмила Березницька, засновниця Bereznitsky Art Foundation

Аудіотур Воздвиженкою від Pic Pic Performance Art Theatre

З 26 грудня 2020 року до 15 лютого 2021 року, щодня о світлій порі доби запрошуємо на аудіопрогулянку Воздвиженкою, новим мікрорайоном Києва, що шукає свою ідентичність. Чим відрізняється реальне життя в новобудовах Києва від маркетингових обіцянок забудовників? Що формує добросусідські стосунки в умовах київського девелопменту? І чим взагалі є житловий комплекс?

Авторське право на твори мистецтва: що необхідно знати

Лекція "Авторське право на твори мистецтва: що необхідно знати" (16.12.2020) в рамках проєкту "Мистецтво & закон". Цього разу ми поговоримо про авторське право з фахівчинею в галузі інтелектуальної власності – Юлією Семеній. Що варто знати митцю про власні права, щоб захистити свій твір? Які саме права належать автору та як їх задекларувати? Як автор може розпоряджатись своїм твором після його продажу?

Лекція "Як не помилитись, купуючи мистецтво" в рамках проєкту "Мистецтво & закон".

Лекція "Як не помилитись, купуючи мистецтво" в рамках проєкту "Мистецтво & закон". Bereznitsky Art Foundation в партнерстві із міжнародною юридичною фірмою "Астерс" ініціюють запуск некомерційного проєкту — "Мистецтво & закон", що покликаний дати поштовх до розвитку юридичної культури українського арт-ринку та захистити права усіх його учасників, а також створити програму юридичної підтримки та безкоштовного консультування з правових питань у сфері мистецтва.

  • Facebook
  • Instagram