Авторське право на твори мистецтва: що необхідно знати

Куратори: Людмила та Євген Березницькі.


Запрошуємо вас на другу лекцію в рамках освітнього проєкту "Мистецтво & закон" на тему "Авторське право на твори мистецтва: що необхідно знати".

Цього разу ми поговоримо про авторське право з фахівчинею в галузі інтелектуальної власності – Юлією Семеній. Що варто знати митцю про власні права, щоб захистити свій твір? Які саме права належать автору та як їх задекларувати? Як автор може розпоряджатись своїм твором після його продажу? Відповідь на ці та інші питання ви дізнаєтесь на другій лекції в рамках програми "Мистецтво та закон".

Коли?

16 грудня о 18:30.


Де?

Київ, вул. Кожум'яцька, 22, Bereznitsky Art Foundation.


Кількість місць обмежена, вхід на лекцію доступний за умови попередньої реєстрації.

Посилання на реєстрацію: https://bit.ly/3gD8hXG


"Мистецтво та закон" – некомерційний освітній проєкт, що реалізований в партнерстві з міжнародною юридичною фірмою "Астерс" та покликаний дати поштовх до розвитку юридичної культури українського арт-ринку та захистити права усіх його учасників.


Юлія Семеній – партнерка юридичної фірми «Астерс», спеціалізується на праві інтелектуальної власності, захисті даних, надає клієнтам консультації з приводу ряду питань, пов'язаних з набуттям, здійсненням та захистом прав інтелектуальної власності. Визнана одним із провідних юристів-практиків у сфері інтелектуальної власності за версією Chambers Europe 2020.


Астерс – міжнародна фірма, що вже більш ніж 15 років утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Фірма надає повний спектр юридичних послуг і володіє високою репутацією завдяки експертизі в широкій сфері практик.

  • Facebook
  • Instagram