Вхід з Кожум'яцької

«Вхід з Кожум'яцької» — персональний проєкт художниці Анни Щербини, створений в рамках творчої резиденції від Фундації Березницьких.

У фокусі роботи художниці опинилося місце — експозиційний простір Bereznitsky Art Foundation та вулиця за його стінами. Проєкт представляє відчуття та роздуми авторки щодо перетікання станів, взаємопроникнення часу та простору, внутрішнього і зовнішнього. Зображене на картинах та малюнках Анни Щербини відсилає як до минулого вулиці Кожум'яцької, з її напівзруйнованими спорудами та дикими хащами, так і до майбутнього, в якому природа може знову взяти гору над творіннями людини.


Анна Щербина (1988) — сучасна українська художниця. Працює з такими медіа, як живопис, графіка, відео та інсталяція. Здобула освіту в Одеському художньому коледжі імені Грекова та Національній академії образотворчих мистецтв та архітектури в Києві. Навчалася на курсі сучасного мистецтва Школи візуальних комунікацій (Київ, 2013 - 2014) та у Школі Залученого Мистецтва (Школа Вовлеченного Искусства) «Что Делать» (Берлін, 2014). Учасниця виставки номінантів Премії PinchukArtCentre 2020, співкураторка та учасниця виставок «Печера Золотої Троянди» (Closer, 2019) та «Прядка, шабля і олень» (Краєзнавчий музей, Станиця Луганська, 2018), учасниця виставок «Свій простір» (PinchukArtCentre, 2018), «Соцреалізм. Здаватися іншим» (Національний художній музей України, 2017) та ін. 


  • Facebook
  • Instagram