Резиденції

Bereznitsky Art Foundation пропонує міжнародним кураторам та художникам резидентську програму. Діяльність резиденції зосереджена на наданні можливості художникам та кураторам працювати, досліджувати та розробляти нові проекти у сприятливих умовах. Резиденція заохочує взаємодію та діалог між міжнародними представниками арт сфери та аудиторією України.

Аудіотур Воздвиженкою від Pic Pic Performance Art Theatre

З 26 грудня, щодня о світлій порі доби запрошуємо на аудіопрогулянку Воздвиженкою, новим мікрорайоном Києва, що шукає свою ідентичність.

Чим відрізняється реальне життя в новобудовах Києва від маркетингових обіцянок забудовників? Що формує добросусідські стосунки в умовах київського девелопменту? І чим взагалі є житловий комплекс? Такі питання піднімає аудіотур Pic Pic, та знайомить з історією та ідентичністю Воздвиженки через досвід її мешканців.

Датський колектив художників та кураторів 4сee

Впродовж тижня у серпні на дослідницькій резиденції в Bereznitsky Art Foundation перебував датський колектив художників та кураторів 4сee.
4cee — новоутворений колектив, що базується в Копенгагені. Серед основних інтересів групи — дослідження колективних суб'єктів художньої та кураторської діяльності.

  • Facebook
  • Instagram